KROKZAKROKEM.wz.cz

ZAJÍMAVOSTI

Začněme od titulků:
Zábavní park, v němž se rodina nachází v titulcích, se jmenuje Six Flags a nachází se poblíž Los Angeles.

"Moře" v titulcích je jen naklíčované, ve skutečnosti se vedle rollercoasteru nachází parkoviště (které je v některých záběrech vidět. ;-) Po klepnutí na náhled se zobrazí větší obrázek."Záhadné dítě" v titulcích se jmenuje Jarret Lennon a měl to být původní představitel Marka. O tom svědčí i stejné oblečení, které mají. Později byly některé scény přetočeny s Chrisem castilem (kýchání do kukuřice, mávání pod rollecoasterem), jiné ovšem nikoli. Pro druhou řadu byly titulky kvůli vypuštění Penny a Ivy pozměněny (nahradil je Cody), ve čtvrté řadě opět (a zkráceny), šestá řada je dokonce neměla vůbec a pro sedmou byly natočeny úplně nové.


Lambertovi:
Christine Lakin, Brandon Call a Sasha Mitchell jsou leváci.

Patrick Duffy a Sasha Mitchell už spolu účinkovali v Dallasu, na Dallas je navíc v seriálu mnoho narážek ("kde je JR?", "město v Texasu na 6...", "to je horší, než když skončil Dallas", apod.

Sasha Mitchell je skutečně kickboxer a má černý pás z karate (obojí mu přitížilo během aféry při rozvodu s manželkou).

Přítele Al v 5. a 6. sérii často hrál Christinin skutečný přítel, Andrew Keegan

Brandon Call byl v září 1996 při přepadení postřelen do obou rukou a tak se šestá řada z velké části natočila (a celá vysílala) v roce 1997.

Fosterovi:
Suzanne Somers hrála v seriálu Three's Company, i na tento seriál je slyšet několik narážek, stejně jako na to, kdy Suzanne prodávala (resp. propagovala) sportovní náčiní a účinkovala v talkshow.

Staci Keanan a Chris castile se spolu sešli před kamerou už při natáčení seriálu "My Two Dads" koncem 80. let.


Obecně:
V domě obývaném rodinou se natáčelo více seriálů, v obchoďáku pak nakupovala např. Roseanne, atd. Vše jsou "jen" ateliéry.

V seriálu i dabingu (resp. překladu) je i několik drobných či větších chyb - ty viditelné viz obrázky:

1) Kdepak Al ztratila čapku?2) Daně ubývá a přibývá rozmáznutý dort!3) Takhle okatě...!